Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Njësi shërbimi në shitje-Blloku

1+1

94.48m²

Në shitje

Përshkrimi

Struktura e pozicionuar në zonën më elitare të Tiranës është projektuar me shkallëzime në 3, 4, 5, 6, 7, 8 dhe 9 kate dhe 2 kate nëntokë. Shtrirja më e madhe e objektit bëhet përgjatë rrugës në orientimin jugor.Fasada e ventiluar është një sistem veshës i objektit i cili ofron një hapësirë mes panelit të jashtëm dhe pjesës së brendshme (shtresës së izolimit) për të lejuar qarkullimin e ajrit.
Njësia për shitje ka sipërfaqe totale 94.48 m2 dhe dhe sip. të brendshme 80.31. Ndodhet në katin 0 me orientim Jug-Lindje.
Shitet 7000 E/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.