>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Njësi shërbimi në shitje – Mihal Grameno

None

81.27m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Objekti ndodhet pranë qendrës së Tiranës në rrugën “Mihal Grameno”. Kjo rezidencë ofron, 6 kate banimi, 1 kat me ambjente tregtare dhe 1 kat parkim nëntokësor. Hapësirat rekreative kanë një rol të rëndësishëm në këtë kompleks, duke garantuar për banorët gjelbërim, qetësi dhe komoditetin që ofron kjo zonë.Ka përfunduar si ndërtim në vitin 2017. Njësi për shitjetek Rezidenca 1.
Me një sipërfaqje prej 81.27 m2, në katin 0 dhe në një zonë tepër të frekuentuar, kjo njësi përbën investimin ideal për qendrën tuaj estetike!
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.