Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Njësi shërbimi për shitje – Korcë

None

230m²

Në shitje

Përshkrimi

“Délicatesse Villa” është një projekt që konsiston në 2 godina 3 katëshe të bashkëngjitura të cilat janë projektuar sipas një stili klasik të fasadës së jashtme dhe interior kontemporan në ambjentet e brendshme.
Ndjesia e të banuarit në këtë rezidencë merr ngjyra pariziene dhe elegante, rozë gold dhe aromë kardamom.
Ballkone franceze të dekoruara me ornamente klasike të trëndafilta dhe plot detaje të tjera që e bëjnë të vecantë këtë projekt.
Njësia për shitje ka një sipërfaqe 138.4 m2 dhe ndodhet në katin 0. Sipërfaqja totale kati -1 dhe 0 është 230.4 m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.