>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Objekt 5 katësh në shitje tek Mali i Robit me cmim okazion

Objekti ofrohet me cmim okazion për zonën ku ndodhet dhe parametrat që ofron !

None

1000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet objekt 5 katësh tek Mali i Robit. Ka 17 apartamente në total me tipologji te ndryshme,ku 3 prej tyre janë 2+1 dhe 14 te tjera janë 1+1. Kanë ndricim mjaftueshëm dhe secili apartament ka ballon.
Sipërfaqe ndërtimi në total është 1000 m2 .
Objekti siguron dhe parkimin gjithashtu. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor .

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.