>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Objekt biznesi 4 kate + bodrum me qera, Rruga “Midhi Kostani” Korçë

None

450m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera objekt biznesi tek Rruga “Midhi Kostani”, Korçë. Ndërtesa ndodhet në një rrugë të zhvilluar me biznese. Objekti është i përbërë nga 4 kate dhe bodrum. Ka sipërfaqe totale 450 m2. Cmimi 150.000 lekë/muaj. Mund të jepet me qera dhe i ndarë me kate, cmimi i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.