>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ofrojmë me qera ambjent biznesi në Bllok

None

330m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë me qera ambjent biznesi në Bllok.
Bar-Restorant i investuar në detaje, posedon një sipërfaqe 180m2 + 160m2 është sipërfaqja e magazinës dhe e dhomës frigoriferike. Ndodhet në katin perdhe ka 2 tualete ka dhe kuzhinën e cila është e gjitha me fasadë xhami.
Jepet me qera 3500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.