>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ofrojmë për shitje apartament tek Lake View, Tiranë

2+1

119.42m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Lake View e vendosur përballë liqenit piktoresk artificial të Tiranës, Lake View Residences po marrin formë për të krijuar një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. Lake View Residences, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë 600 njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argëtimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 119.42m2 dhe tipologji 2+1+2, ku 101.50m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 17.92m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 3 me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmim i shitjes është 1800 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.