>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ofrojmë për shitje apartament tek Rruga “5 Maj”

2+1

136.4m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

“Emerald Center” një rezidencë unike me një vendndodhje perfekte dhe arkitekturë moderne, godinë banimi dhe shërbime 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 dhe 11 kate me 3 kate parkim dhe ambjente shërbimi nëntokë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 136.4m2 me tipologji 2+1+2, ku 118.6m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 17.8m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ndodhet në katin e 4 me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është 1200 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected]falcon.al ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.