>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

OKAZION-Apartament në shitje- Rezidenca Avid, Tirane

2+1

97.83m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në residencën që po ndërtohet së fundi tek Bulevardi i Ri i Tiranës, Rezidenca Avid. Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 97.83 m2 ku 84.64 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 13.19 m2, i pozicionuar në katin e parë banim. Ka tipologji 2+1 dhe është i organizuar në korridor që bën shpërndarjen në ambjentet e tjera të apartamentit, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje + kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.