>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

OKAZION-Apartament në shitje tek Shkëmbi i Kavajës

1+1

108m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në një ndër zonat më të preferuara gjatë sezonit veror, tek Shkëmbi i Kavajës. Apartamenti posedon sipërfaqe totale prej 108m2 nga të cilat sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 98m2 dhe sipërfaqja e përbashkët është 10m2. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 11 të një godine me ashensor. Apartamenti ka mundësi të bëhet 2+1.
Cmimi i shitjes 70000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.