>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Okazion- Vilë në shitje pranë Pazarit të Vjetër, Korçë

4+2

327m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë e përshtatshme për bujtinë pranë Pazarit të Vjetër, Korçë. Është e përbërë nga 2 kate + papafingo dhe ka sipërfaqe ndërtimi 109 m2 secili kat. Organizimi: Kati i parë ka 3 ambjente biznesi të ndara secili më vete. Kati i dytë aktualisht është ambjent banimi me tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet. Papafingoja ka gjithashtu tipologji 2+1 dhe është i papërfunduar në punime. Mundësi shumë e mire investimi pasi ndodhet tek Pazari i Vjetër Korçë, një nga zonat shumë të preferuara dhe të frekuentuara nga turistët. Cmimi Okazion 12.000.000 lekë, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.