>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Papafingo në shitje tek Shkëmbi i Kavajës

Pamje ballore me detin!

2+1

250m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet papafingo tek Shkëmbi i Kavajës. Ka sipërfaqe totale 250 m2 dhe tipologji 2+1. Ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon, i cili ka dhe oxhakun funksional, kuzhinë , tualet, verandë dhe pishine personale. Ofron pamje ballore nga deti dhe ndodhet shumë afër me detin . Shitet e mobiluar. Diponon dokumentacon të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.