>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Penthouse në shitje- Blloku

zone elitare

4+2

280m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet penthouse. Ka një sipërfaqe 180 m2 + 100 m2 veranda.Organizohet në sallon ndenje me dalje direkte në verandë,ka 4 dhoma,2 tualete dhe kuzhinë.Apartamenti është i kompletuar dhe ka mundësi shfrytëzimi sipas dëshirës së klientit.Apartamenti është me hipotekë.Ndodhet në një pallat të ri me ashensor dhe në një nga zonat më të preferuara të qytetit.Shitet 1500 Euro/m2. Adresa:Pranë Librit Universitar,Blloku,Tiranë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.