Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Penthouse në shitje – Durrës

Manëz, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2011, Albania

3+2

250m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament/penthouse tek Lagjia 13, Durrës. Apartamenti ka punime tepër cilësore dhe të punuara me detaj,sistem chiller,ka dritë natyrale gjatë gjithë kohës.Ka tipologji 3+1+2 tualete,depo dhe një verandë me pamje fantastike nga deti. Dhomat e gjumit kanë gjithashtu ballkone.Sipërfaqja e apartamentit është 250 m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.