>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Penthouse në shitje në Bllok

None

511m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet penthouse. Ka një sipërfaqe 411m2 + 100m2 veranda. Veranda ofron pamje fantastike të gjithë qytetit. Organizohet në gjithë katin me dalje direkte në verandë, ka 2 tualete dhe kuzhinë. Ka hapësira të bollshme dhe është përdorur si ambjent zyre më parë. Apartamenti është i kompletuar dhe ka mundësi shfrytëzimi sipas dëshirës së klientit. Apartamenti është me hipotekë. Ndodhet në katin e 8 të një pallati me ashensor dhe në një nga zonat më të preferuara të qytetit.
Shitet 900’000 Euro, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.