Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Penthouse në shitje në Durrës

None

470m²

Në shitje

Përshkrimi

Dy godina banimi dhe shërbimi 4-6 Kate + 2 kate parkim nëntokë, punimet për të cilin kanë filluar në maj të vitit 2011. Ndodhet tek rruga Pavarësia, Lagjja Nr.13, Plazh, Durres, në një zonë mjaft të përshtatshme për shtëpi pushimi dhe jo vetëm. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, standarte të larta në ndërtim, cilësinë maksimale dhe teknologji bashkëkohore. Ofrohet apartament për shitje, në katin e fundit, një mundësi mjaft e mirë për investim dhe jo vetëm. Apartamenti ka sipërfaqe 240 m2 dhe verandë 230 m2. Veranda të ofron pamje direkte nga deti dhe ka hapësirë të bollshme për argëtim. Është totalisht i investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet tek Shkëmbi i Kavajës.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.