>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Penthouse në shitje tek Shkëmbi i Kavajës me pamje nga deti

Zonë mjaft e kërkuar kryesisht gjatë verës !

1+1

163m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet penthouse tek Shkëmbi i Kavajës. Ka sipërfaqe totale 163 m2, ku 100 m2 janë të brendshme dhe 63m2 janë verandë. Ka tipologji 1+1, por me mundësi për tu bërë 2+1 ose 3+1. Ndodhet në katin e 6 dhe ka pamje ballore nga deti. Pallat shumë i mirëmbajtur.
Apartamenti është i investuar në cdo gjë. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor !

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.