>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Restorant në shitje – Pronë Ekskluzive!

None

256m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Pronë Ekskluzive!
Shitet restorant dhe plazhi , me një sipërfaqe prej 256 m2. Ndodhet në vijë të parë të plazhit .
Restoranti ka një klientelë të ngritur prej vitesh , shitet totalisht i kompletuar.
Plazhi ka 100 cadra në total.
Cmimi : 768.000 € i negociueshëm.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.