Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Rezidenca më e re e banimit “E-88” shumë pranë Sheshit “Rilindja”

2+1

111.2m²

Në shitje

Përshkrimi

Rezidenca më e re e banimit “E-88” shumë pranë Sheshit “Rilindja”, afër institucioneve arsimore në një nga zonat më të qeta dhe afër me hyrjen kryesore të Tiranës. Apartament në shitje 2+1 i ri, me sipërfaqe 111.2 m2, Godina ka 7-9 kate banim, dyqane dhe 2 kate parkimi. Objekti ofron cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensor, fasadë të ventiluar me pllakë, izolim akustik, vetratatë termike, siguri edhe mirëmbajtje 24 orë.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.