>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shiten 2 apartamente 1+1 pranë Rrugës së Butrintit, Sarandë

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shiten 2 apartamente 1+1 pranë Rrugës së Butrintit, Sarandë.
Apartamenti i parë ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 60m². Apartamenti organizohet në sallon+kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Apartamenti i dyte ndodhet në katin e dytë ka sipërfaqe 60m². Apartamenti gjithashtu organizohet në sallon+kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamentet kanë pamje nga deti. Zona në të cilën ndodhen ofron facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Shiten të dyja me çmim okazion.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.