>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shiten 2 apartamente tek Hotel Koral, Durrës

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shiten 2 apartamente tek Hotel Koral, Durrës.
Apartamentet kanë sipërfaqe 60 m2 secili dhe tipologji 1+1. Pallati është i sapo ndërtuar, me ashensor dhe punime cilësore.Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Cmimi 500 Euro/m2.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.