>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shiten 4 apartamente tek Lagjia 2, Korçë

1+1

63m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shiten 4 apartamente tek Lagjia 2, Korçë. Apartamentet kanë sipërfaqe 62,5 m2 dhe ndodhen në katin e parë banim. Ndërtesa është një vilë 3 katëshe, ndërtim i ri me punime shumë cilësore. Ndodhen shumë pranë Bulevardit Republika, një zonë shumë e preferuar për banim me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.