>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shiten dy dyqane në Durrës, zona e Plazhit

None

150m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shiten dy dyqane në Durrës, Rruga Venecia, zona e Plazhit. Dyqanet kanë një sipërfaqe totale të dy 150 m2, dhe mund të bashkohen për të krijuar një ambjent meë të madh. Dyqanet janë ngjitur me njëri-tjetrin dhe aktualisht njëri nga dyqanet funksionin si market ndërsa tjetri si butik.
Ndodhen në katin përdhe 0, të një pallati dhe janë shumë afër me plazhin. Mundësi shumë e mirë për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi, pasi dhe zona është e përshtatshme. Cmimi 120000 Euro të dy.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.