>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet aktiviteti dhe ambjent biznesi -Vollga

None

200m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi dhe aktiviteti njëkohësisht. Funksionon si restorant i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme. Ka sipërfaqe 200 m2, dhe ambjent të jashtëm i cili shfrytëzohet nga restoranti. Ndodhet në qendër të Durrësit, një zonë mjaft e populluar.
Cmimi okazion!
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.