>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet ambjent biznesi bashkë me biznesin, pranë Trekëndëshit, Korçë

None

90m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi bashkë me biznesin e ngritur, Korçë pranë Trekëndëshit. Ka sipërfaqe 90 m2. Aktualisht ka biznesin e tij të ngrituar dhe të frekuentuar, Funksionon si lokal dhe ka gjithë mobilimin e duhur. Ndodhet në rrugë kryesore me lëvizshmëri të lartë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.