>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet ambjent biznesi dhe biznesi në qendër, Korçë

1+1

25m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi së bashku me biznesin e ngritur në Korçë, pranë qendrës. Ambjenti ka sipërfaqe 25 m2. Biznesi është i ngritur dhe ka funksionuar si klinikë dentare. Ambjenti është i kompletuar me të gjitha pajisjet e duhura. Së bashku me biznesin e ngritur dhe funksional shitet 5.000.000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.