>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet ambjent biznesi-Komuna e Parisit, Tiranë

None

80m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje ambjent biznesi në një zonë elitare, dhe në një ndër zonat më të kërkuara për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme biznesi në Tirane, pranë Komunës së Parisit. Ambjenti ka sipërfaqe prej 80m2 dhe lartësi 4.5m, është i pajisur me fasadë xhami. Ndodhet në katin përdhe të një pallati të mirëmbajtur.
Cmimi i shitjes 300000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.