>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet ambjent biznesi ose jepet me qera në Mëzez, Kashar

None

460m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi ose jepet me qera në Mëzez, Kashar.
Magazina është 2 kate me sipërfaqe 230m2-kati 1 dhe 230m2-kati 2. Objekti nuk ka kollona në mes dhe lartësia e katit të parë është 5m ndërsa lartësia e katit të 2 është 3.5m.
Cmimi për Qira është 200.000 lekë/muaj
Cmimi për shitje është 380.000€.
Ambjenti përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi dhe përshtatet sipas kërkesës.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.