>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet ambjent biznesi tek Rruga Margarita Tutulani, Tiranë

None

100m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi tek Rruga Margarita Tutulani,pranë Rr. KOSOVAREVE,Tiranë.
Ka sipërfaqe 100 m2. Ndodhet në katin e 1 të një pallati të ri. Ka ndricim total.Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitet e nevojshme.Eshtë një ndër zonat më të kërkuara dhe preferuara për banim dhe jo vetëm.
Shitet 2500 Euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.