>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet ambjent biznesi tek Shkëmbi i Kavajës – Okazion

None

420m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi tek Shkëmbi i Kavajës. Ka një sipërfaqe totale prej 420 m2 nga të cilat 130 m2 janë bodrum. Ndodhet në katin përdhe, pra 0. Ka një vendndodhje shumë të mirë në brezin e parë buzë detit. Mundësi shumë e mirë investimi pasi mund të shfrytëzohet dhe hapësira e plazhit që ndodhet para ambjentit.
Cmimi-Okazion, 500 000 euro, i diskutueshëm!
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.