>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet ambjent biznesi tek Shkëmbi i Kavajës

Pamje nga deti!

None

147m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi tek Shkëmbi i Kavajës. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 147 m2 dhe është i pajisur komplet me vetratë xhami. Ndodhet në katin përdhe, brezi i parë me pamje nga deti dhe rruga. Vendndodhja shumë e mirë e tij të jep mundësinë e zhvillimit të aktiviteteve të ndryshme të biznesit, sidomos atyre që lidhen me turizmin detar, pasi zona ofron këtë mundësi. Çmimi 1500 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.