>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Favina, Korçë

1+1

76m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Kompleksi Favina, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 75.88 m2 nga të cilat 61 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 9.43 sipërfaqe e përbashkët dhe 10.9 m2 sipërfaqe tarrace e shfrytëzueshme. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe tarracë. Ndodhet në katin e tetë banim, me ashensor. Apartamenti është i pajisur vetëm me kuzhinë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.