>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament 1+1 tek Shkëmbi Kavajës

1+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ka sipërfaqe 75 m2, ndodhet në katin e 1 (parë). Apartamenti shitet i mobiluar.
Ndodhet në një zonë mjaft të mirë dhe mjaft të kërkuar nga pushuesit gjatë sezonit veror.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.