>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet Apartament 2+1 tek Mali i Robit

Zonë mjaft e kërkuar kryesisht gjatë sezonit veror !

None

116.54m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Fafa Resort , Mali i Robit .
Ka Tipologji 2+1 dhe sipërfaqe totale 116.59 m2 , ku 104.54 m2 i ka sipërfaqe të brendshme dhe 12.05 m2 janë ambjentet e përbashkëta .
Ndodhet në katin e 5 banim dhe ka pamje te plotë nga deti . Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor .
Çmimi 1100 € \ m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.