>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament 2+1+2 përballë me Toptani Center

2+1

104m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 përballë me Toptani Center.
Sipërfaqja e apartamentit është 104 m2.Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim dhe 4 pallat. Pallati është me ashensor.
Zona ofron shumë facilitete dhe të gjitha shërbimet e nevojshme.
Cmimi është 1800 Euro/muaj.
Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.