Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament 2+1+2 pranë Arturbinës,Tiranë

2+1

115m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 pranë Arturbinës,Tiranë. Apartamenti është në një nga godinat më të reja të zonës. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 115 m2 i cili organizohet në një korridor që bën shpërndarjen në ambjentet e apartamentit, një sallon ndenje dhe gatimi,2 dhoma gjumi me akses në ballkon, 2 tualete. Ndodhet në katin e nëntë, me ashensor. Apartamenti është i mirë investuar dhe ka punime cilësore. Ka një arredim bashkëkohor. Apartamenti disponon dokumenta pronësie.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.