>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament-Bulevardi Zogu i I, Tiranë

2+1

97m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje apartament në një ndër zonat më të kërkuara për banim, tek Bulevardi Zogu i I. Apartamenti ka sipërfaqe 97m2, ka hapsirë të bollshme dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon bashkë me ambjentin e ngrënies dhe gatimit, tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 6 të një pallati me ashensor. Apartamenti jepet për shitje bosh. Ka orientim Lindje-Veri-Perëndim.
Cmimi i shitjes 138000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.