>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament, Don Bosko, Tiranë

2+1

96m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek rruga Egnatia, Don Bosko, Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 96 m2, nga të cilat 82,8 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 13.2 m2 sipërfaqe të përbashkëta. Apartamenti ka tipologji 2+1. Ndodhet në katin e nëntë banim, pallat i ri me ashensor. Aktualisht godina është në fazë suvatimi. Cmimi 1200 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.