Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament, Lagjia 10 Korçë

2+1

100m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament, Lagjia 10 Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 100 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet. Ndodhet në katin e pestë banim. Shitet i mobiluar. Çmimi 4.000.000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.