>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Don Bosko, përballë Kishës

1+1

63m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 1+1 në Don Bosko, përballë Kishës.
Ka një sipërfaqe 63.5 m2. Ndodhet në katin e parë banim. Organizohet në dhomë ndenje, një dhomë gjumi, ankes, një tualet dhe një ballkon që ofron pamje nga kompleksi.
Ndodhet në një zonë ku facilitetet dhe shërbimet e ndryshme nuk mungojnë, në mënyrë që të keni një jetesë sa më komode. Zona është e preferuar dhe ofron mundësi të mira investimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.