>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Durrës, afër Stadiumit

1+1

62m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës, afër stadiumit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 62 m2 dhe tipologji 1+1. I organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet, i mobiluar. Ndodhet në katin e dytë banim. Pallati është në gjendje shumë të mirë, pa asnjë dëmtim nga tërmeti. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme aty pranë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.