>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Durrës, Lagjia 15, ish zdrukthtaria

2+1

148m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës, Lagjia 15, ish zdrukthtaria.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 148 m2, nga të cilat 88 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 60 m2 janë verandë. Ka tipologji 2+1, i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Pallati është ndërtim i ri me poste parkimi. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim, me ashensor.
Çmimi është okazion!

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.