>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Durrës, Lagjia 5 afër stadiumit

2+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës, Lagjia 5 afër stadiumit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2. Tipologjia e tij është 2+1, i organizuar në: dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e dytë banim, në pallat ekzistues.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.