>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Durrës tek ish Rajoni i Policisë

2+1

133m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës tek ish Rajoni i Policisë.
Tipologjia e apartamentit është 2+1 i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Ka një sipërfaqe prej 133 m2. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim. Pallati është ndërtim i ri, i pajisur me ashensor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.