Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Durrës, tek ish Rajoni i Policisë

2+1

125m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës, tek ish Rajoni i Policisë.
Ka një sipërfaqe prej 125 m2 dhe tipologji 2+1. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Pallati është ndërtim i ri, me ashensor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.