Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Durrës, zona e Plazhit, tek Iliria

3+1

120m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës, zona e Plazhit, tek Iliria.
Apartamenti është duplex me tipologji 3+1. I organizuar në: 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Me një sipërfaqe totale prej 120 m2. Ndodhet në katin e parë banim, i mobiluar. Vendndodhja e apartamentit është shumë e mirë sepse ndodhet në brezin e parë të plazhit, me pamje nga deti. Cmimi i diskutueshëm!

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.