Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Durrës

2+1

100m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Durrës. Apartamenti ndodhet në një pallat 5 katësh, ashensor, me punime cilësore, dhe mjaft të sigurt edhe nga tërmetet. Është zonë e qetë dhe e preferueshme. Apartamenti ndodhet në katin e 3(tretë). Ka një sipërfaqe të brendshme 100 m². Organizohet në 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kuzhina e ndarë nga soxhorno, i mobiluar. Ofron pamje nga Muri Kalasë së Durrësit.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.