Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Golem

2+1

525m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Golem.
Apartamenti është duplex, me një sipërfaqe totale prej 525 m2, ku 175 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit ndërsa 350 m2 veranda. Apartamenti është i organizuar në ambjentin e ndenjes, dy dhoma dhe nje tualet me hapësirë të madhe. Ndodhet në katin e shtatë banim. Duke qenë se veranda ka një sipërfaqe prej 350 m2 të jep mundësinë për të ndërtuar edhe dhoma të tjera. Gjithashtu veranda ka pamje nga deti. Është i arreduar në mënyrë moderne dhe cilësore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.