>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Qerret, Kavajë

Në vijën e parë me detin!

1+1

58m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Qerret, Kavajë. Ka sipërfaqe totale 58 m2 dhe tipologji 1+1+ballkon. Ndodhet në katin e dytë te një pallati të ri me ashensor dhe shumë të mirëmbajtur. Gjithashtu apartamenti është në vijën e parë me detin. Shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.