>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Rruga e Kosovarëve,Tiranë

1+1

74.09m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Rruga e Kosovarëve, Tiranë.
Apartamenti 305 me sipërfaqe totale 74.09m2 ndërsa sipërfaqja e apartamentit është 65.13m2, dhe 8.96m2 janë sipërfaqe e përbashkët, me tipologji 1+1, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, dhe një tualet. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është shumë e kërkuar nga njerëzit pasi i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Shitet 1800 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.